Pomáhame klientom realizovať sny o bývaní, investovaní a dôchodku.

             +421 905 159 129     maria.rusnakova@afinadvice.sk

7 DÔLEŽITÝCH TIPOV, ABY SA VYBAVOVANIE HYPOTÉKY NESTALO NOČNOU MOROU

Plánujete kúpiť byt, stavať dom? A ste si istý, že myslíte naozaj na všetko?
Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si ZDARMA zoznam vecí, na ktoré nesmiete počas vybavovania hypotéky zabudnúť.

Pri rôznorodosti poisťovacích produktov mi firma A-FinAdvice s.r.o. pomohla s výberom najvýhodnejšieho poistenia, či už motorového vozidla, domácnosti, životného poistenia a ďalších poistiek. Z bohatého výberu finančných produktov je niekedy zložité si vybrať, v tom mi pomohla pani Rusnáková s kolektívom, vďaka čomu mám pocit finančného zabezpečenia do budúcnosti nielen pre seba ale aj pre celú rodinu.

Jozef Eliaš Košice

Pani Rusnáková nám vybavila veľmi výhodné poistenie domácnosti, poistenie auta a životné poistenia detí. Klientovi dáva dostatok času na rozmyslenie a snaží sa splniť aj špecifické požiadavky. Nájde si čas aj na bežný rozhovor, vďaka čomu má človek väčší pocit dôvery a necíti sa pod tlakom. Preto pani Rusnákovú ako finančnú poradkyňu vrelo odporúčam.

Andrea Bellová Košice

Moje meno je Juraj Fotul a mojím zamestnávateľom je Bábkové divadlo v Košiciach. Môj finančný príjem nie je záležitosťou priemernej mzdy. A preto pojem finančný poradca som spájal s majetnými podnikateľmi. Náhodné stretnutie a následná konverzácia jedného popoludnia ma vyviedlo z omylu. Pri jednom stole s neznámymi ľuďmi debata prirodzene od všeobecných fráz prejde aj na to, kto čo robí. Pani Rusnáková sa predstavila ako finančný poradca. Nedalo mi v tejto téme nepokračovať. Pani Rusnáková na moje otázky ochotne odpovedala až do tej miery, že jedného dňa som sa aj ja stal jej klientom. Moje skromné úspory na vkladnej knižke razom zmenili svoje pôsobisko. Investície do fondov rokmi neskôr prešli aj do akcií či dlhopisov. Taktiež sprostredkovanie výhodnejšej životnej poistky, tretieho dôchodkového piliera. Nie, nedostal som krídla finančnej bezstarostnosti. Je to skôr jemný vánok, ktorý pomaly dvíha hodnotu mojich financií. Je to možnosť, nechať si poradiť ako nechať svoje peniaze ,,pracovať samé na sebe,,.

Juraj Fotul Košice

S pani Rusnákovou má naša rodina veľmi dobré skúsenosti pri uzatváraní poistiek. Je vidieť, že sa vyzná v tom čo robí a je ochotná vždy pomôcť a poradiť. Pomohla nám uzatvoriť poistky a taktiež nám poradila pri výbere vhodného sporenia pre nás a pre našu dcéru, začo jej veľmi pekne ďakujeme.

Marianna Kleinová Poproč

S priateľom bývame v podnájme a chceli sme sa posunúť ďalej, nájsť si vlastné bývanie. Obaja sme chceli domček. Na pozemok sme mali našetrené peniažky, ale stavbu domu sme museli realizovať cez hypotéku. Na začiatku sme chceli obehať banky a porovnať si ponuky. No neskôr sme zistili, že je to časovo náročné a niektorým veciam sme nerozumeli. Známi nám dali kontakt na pani Rusnákovú. Skontaktovali  sme sa s ňou a dohodli si prvé stretnutie.   Už na prvý pohľad sme si všimli jej profesionálny a zodpovedný prístup. Na ďalšom stretnutí nám predstavila ponuky niekoľkých bánk a pomohla nám vybrať tú, ktorá nám najlepšie vyhovovala. Na pani Rusnákovej si ceníme najmä ochotu,  flexibilitu, ľudsky prístup  a hlavne spoľahlivosť.

Mgr. Cecília Bernáthová Moldava nad Bodvou

Po dlhšej dobe bývania v podnájme sme sa rozhodli pre investíciu do vlastného domčeka. Kúpu domu sme sa  rozhodli financovať hypotekárnym úverom. Na odporúčanie našej známej sme sa obrátili na pani Rusnákovú a naše rozhodnutie neľutujeme. Poskytla nám vo všetkom pomocnú ruku a skvelo poradila. Vybavovanie úveru tak bolo pre nás nenáročné a veľmi pohodlné. Pani Rusnáková nám poskytla viaceré možnosti, vypracovala ponuky viacerých bánk, predložila všetky klady a zápory a do ničoho nás netlačila. Vybavila všetky stretnutia, obehala s nami všetky potrebné úrady a pomohla nám laikom, zorientovať sa vo svete hypotekárnych úverov. Akonáhle sa vyskytol nejaký problém, bola hneď po ruke. Dá sa na ňu vo všetkom stopercentne spoľahnúť, za čo sme jej veľmi vďační. Spolupráca s pani Rusnákovou nám ušetrila veľa času a poskytla možnosť spoznať spoľahlivú osobu s priateľským prístupom, ktorú v podobným situáciách rozhodne budeme kontaktovať aj v budúcnosti.

Mgr. Monika Freimanová Medzev

Veľmi si ceníme, že Marika sa stará o celú našu rodinu. Môžeme sa na ňu obrátiť kedykoľvek a v akejkoľvek oblasti, ktorú potrebujeme riešiť.

rodina Štovčíková Poproč

S dlhoročnou spoluprácou s Marikou sme veľmi spokojní. Ochotne, rýchlo a hlavne otvorene odpovedá na naše otázky. Jej prístupom sme si ušetrili čas, energiu i finančné prostriedky. Zároveň ďakujeme za pomoc s vybavovaním poistných plnení.

Manželia Franekovci Košice

Mariku doporučujem. Kedykoľvek niečo potrebujem, vždy reaguje rýchlo a vie mi pomôcť.

Ján Novotný Rudník

Spolupráca s Marikou mi vyhovuje, vidieť, že ju jej práca baví a skutočne sa zaujíma o človeka.

Žaneta Lackaňová Rudník

Pri hypotekárnom úvere je dôležitá doba fixácie, po jej skončení nasleduje spravidla zvýšenie úrokovej sadzby. Preto sa chcem poďakovať za pomoc s vybavením zníženia úroku po skončení fixácie. Ušetril som tým nemalé finančné prostriedky.

Richard Krížek Košice

Nakoľko som často na pracovných cestách mimo Slovenska, čas ktorý trávim s rodinou mi je vzácny. Preto si veľmi vážim ústretovosť a časovú flexibilitu pri riešení mojich požiadaviek v pohodlí domova.

Miroslav Granát Dvorníky

Chcem sa poďakovať za ochotu a rýchle prezistenie informácií. Je mi príjemnejšie obrátiť sa na známu osobu ako priamo na nejakú spoločnosť.

Marta Maurská Košice
pf 2019.jpg
Kto Vám radí
rusnakova.jpg

Mária Rusnáková

riaditeľ, finančný expert

+421 905 159 129

Finanční experti

Anna Hyková

+421 905 725 388

Anna Pižemová

+421 905 112 229

Slavomír Králik

+421 903 314 694

Kontaktujte nás

LYONESS na web.png

 7 DÔLEŽITÝCH TIPOV,
ABY SA VYBAVOVANIE HYPOTÉKY
NESTALO NOČNOU MOROU
 

7 DÔLEŽITÝCH TIPOV, ABY SA VYBAVOVANIE HYPOTÉKY NESTALO NOČNOU MOROU

Plánujete kúpiť byt, stavať dom? A ste si istý, že myslíte naozaj na všetko?
Nenechajte nič na náhodu a stiahnite si ZDARMA zoznam vecí, na ktoré nesmiete počas vybavovania hypotéky zabudnúť.